KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Beatrice jansson 11378013
nr 1137 8013
Beatrice Jansson
(f. 1965), Sverige
Beatrice Jansson (f. 1965), 'Minsta motståndets lag III', signerad, akvarell, bladmått 19x28 cm
Beatrice Jansson, svensk bildkonstnär född 1965.
Utrop:
2.000 kr - 3.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:57:36
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
16 okt
A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes